DS'lerin Öncüsü Geliyor: Yeni DS 7 Crossback • Onur Test Sürüşünde!

2014 yılında Citroen markasından ayrılarak DS Automobiles olarak hayatına devam eden marka, üstün teknolojiler ve üstün sürüş keyfi sunan premium otomobillerle seçkin kullanıcılara hitap etmek üzere yeni DS 7 Crossback modeli ile yola çıktı.

Yeni nesil DS modellerinden ilki yeni DS 7 Crossback‘in ilk olarak tasarım ve geliştirme süreci markaların lanse edilmesiyle başladı. Yeni DS 7 Crossback; zarif tasarımı, dengeli gövde oranları ve teknolojileri ile markayı tam anlamıyla yansıtan bir SUV olarak öne çıkıyor.

Yeni DS 7 Crossback, DS markasına has sadece DS showroomlarıyla sınırlı olmadan, dijital olarak müşterilere ulaşmayı hedefleyen yenilikçi bir yöntem aracılığıyla pazarlanıyor. Marka yeni SUV modelini alışılmış mağazalar yerine lüks mağazaları satış noktaları olarak kullanacak.

3 yıldır DS müşterilerinden topladığı geri bildirimlerle yaratılan yeni DS 7 Crossback, 2018 yılının 2. çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak.

 

Yeni DS 7 CROSSBACK: DS AUTOMOBILES’İN YENİ GLOBAL SUV MODELİ

Tamamen DS tarafından tasarlanan DS 7 Crossback, dinamik tasarımının yanı sıra stil, konfor ve teknolojik olarak da tamamen yeni ufuklara uzanan bir otomobil olacak.

Markanın aktif olduğu tüm pazarlarda satışa sunulacak DS markasının yeni SUV modeli DS 7 Crossback‘in üretimi ise Avrupa ve Çin’de yapılacak. Yeni DS 7 Crossback modeli ile geliştirilen ideal gövde dengesi ve akıcı tasarım çizgileri de dahil olmak üzere, markanın ilk SUV modelindeki tüm karakteristik öğeler diğer tüm DS modellerinde de kullanılacak.

Otomotiv sektörünün önemli oyuncuları arasındaki yerini daha da sağlamlaştırma hedefinde olan DS, mobilitenin geleceğinin elektrikli ve elektrik destekli çözümlerle şekilleneceğine inanıyor. Yeni DS 7 CROSSBACK’in plug-in hybrid versiyonu E-Tense 4×4 bunun en iyi göstergesi.  Gelecekteki tüm yeni DS modelleri ya tamamen elektrikli ya da plug-in hybrid versiyona sahip olacak. DS 7 CROSSBACK söz konusu ürün stratejisinin ilk temsilcisi olarak öne çıkarken, DS Automobiles 2025 yılına kadar satışlarının üçte birinden fazlasının bu versiyonlardan oluşacağını tahmin ediyor.