Gizlilik Sözleşmesi

 

OnurTestSurusunde.com’u ziyaret eden her kullanıcının kişisel gizliliği bizim için büyük önem taşır.

OnurTestSurusunde.com, her ziyaretçinin gizli ve kişisel bilgilerine büyük önem verir.  OTS, ziyaretçi bilgilerini anonim olarak toplar ve yalnızca ziyaretçi davranışı ve konumu gibi anonim bilgileri kullanır. Üst düzey güncel bir altyapı kullanan OTS, bilgileri maksimum güvenlik uygulamaları kullanarak muhafaza eder ve asla 3. taraflarla paylaşmaz.

OTS, yüksek güvenlik uygulamaları ve düzenli virüs taramaları kullanarak sorumluluğunu yerine getirmekte olup, kullanıcılara karşı Google, WordPress ve dış bağlantılardan kaynaklı bir sorumluluk taşımamaktadır. Tüm yazılanlar kişisel yorum niteliğinde olup, Onurtestsurusunde.com herhangi bir kişi, kurum ve kuruluşa karşı sorumluluk taşımamaktadır.

İzinsiz kullanıldığı düşünülen görsel, işitsel vs. her türlü içerik http://www.onurtestsurusunde.com/iletisim linkinden OTS’ye iletilmelidir. İletilmeyen içerikler ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Onurtestsurusunde.com ekibi tarafından çekilen fotoğrafların yada yazılan yazıların farklı kaynaklarda izinsiz kullanımı, Onurtestsurusunde.com sitesine ve yöneticilerine maddi ve/veya manevi yasal haklar doğuracaktır.