İstanbul Fuar Merkezi Motobike Istanbul 2019 Messe Frankfurt
Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en önemli etkinliği Motobike Istanbul, 21 – 24 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretcilerine kapılarını açacak. 11. kez sektörün buluşma noktası olacak olan fuarın hazırlıkları tamamlandı ve geri sayım başladı.
Motobike Istanbul Sponsorları İle Daha Güçlü
Motobike Istanbul 2019’un ana sponsoru madeni yağ sektörünün dev markası MOTUL olurken, Garanti Bankası fuarın Platinum Sponsoru, Aytemiz Fuar Sponsoru, Quick Sigorta ise Sigorta Sponsoru oldu. Dört gün boyunca ziyaretçilere ve sektöre hazırladıkları içerikler ve aktiviteler ile sürprizler düzenleyecek olan sponsorlar fuara renk katacaklar.
Motobike Istanbul 2019’da ziyaretçileri neler bekliyor?
Öncü motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, bu yıl da her zaman olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacaklar. Son 3 yıldır Motobike Academy kapsamında birbirinden ilginç ve bilgilendirici seminer ve konferanslar düzenlenecek. “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile fuar benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma fırsatı yakalayacaklar. Gösteri alanında gerçekleşecek motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler yine keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar. Bunun yanı sıra, bu yıl Distinguished Gentleman’s Ride ekibinin de katılacağı özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.
Erken Dönem İndirimli Bilet Fiyatlarını Kaçırmayın!
Motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası Motobike Istanbul’un biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. Yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satılıyor. Avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyen ziyaretçiler fuar biletlerini www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix satış noktalarından alabilirler.
Ayrıntılar için Motobike Istanbul’un resmi web sitesi ile facebook ve instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: www.motobikeistanbul.com.tr
Destekleyenler
Motobike Istanbul T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in desteği ile gerçekleştirilmektedir.
BİSED – Bisiklet Endüstrisi Derneği
MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği
MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği
Messe Frankfurt hakkında
Messe Frankfurt, dünya çapında 2,500 çalışanı ve yıllık 715 milyon Euro‘luk cirosu ile dünyada lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki bulunmaktadır. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır.
Daha fazla bilgi için lütfen www.messefrankfurt.comadresini ziyaret ediniz. 2018 rakamları.