Toyota Hilux 4x2, Otomatik Vites Seçeneği ile Piyasada

Zorlu koşullarda, SUV görünümü ve rahatlığı ile şehir içinde de kullanım kolaylığı sağlayan Toyota Hilux‘un, 6 ileri tam otomatik vitesli 4×2 versiyonu satışa sunuldu.

Mevcut 4×2 modelin yanına otomatik vitesli versiyonu da dahil eden Toyota’nın başarılı pick-up modeli, teknolojik özellikleri, tasarımı ve yüksek off-road yetenekleri ile mükemmel bir sürüş konforu sunuyor. SUV tarzı şık tasarımı ile dikkat çeken başarılı pick-up, yılın ilk 9 ayında segmentinde pazar lideri olarak “Durdurulamaz” kimliğini de kanıtlıyor.

Güvenilirlik ve dayanıklılık özellikleri ile gerçek bir arazi ustası olan Toyota Hilux 4×2 otomatik şanzımanlı versiyonu ile 6.1 metrelik dönüş çapı sunuyor. Bu yüksek manevra kabiliyeti sayesinde şehir içi ve arazide büyük kolaylık sağlayan Hilux, heybetli dış tasarımı ile de rakiplerine göz dağı veriyor.

Yeni Toyota Hilux (3)

Her türlü yol şartlarında başarılı bir performans ortaya koyan otomatik vitesli 4×2 Toyota Hilux, konfor ve şıklığı da bir arada sunuyor. Otomatik vitesli 4×2 modelde: 18’’ alüminyum alaşımlı jantlar, krom roll bar, geri görüş kamerası, Bluetooth, Ipod/MP3 çalar kontrol özellikleri olan 7’’ dokunmatik ekranlı akıllı Toyota Touch® 2 multimedya sistemi, 4.2’’ renkli TFT ekranlı gösterge paneli, Cruise control, Otomatik katlanabilir yan aynalar, 220V güç çıkışı, Karartılmış arka ve arka yan camlar ve far yıkama sistemi donanımları yer alıyor.

Otomatik vitesli Hilux 4×2, 100 km’de 8,3 lt gibi oldukça ekonomik sayılabilecek bir ortalama yakıt tüketimi sunuyor.