Yeni Toyota Hilux’ı Test Edin Milli Takımı Fransa’da Seyredin • Onur Test Sürüşünde!

Toyota’nın efsane modeli yeni Toyota Hilux’ı 21-22 Kasım tarihlerinde test edenler arasından bir kişi, Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası finallerinde Türk Milli Takımı’nı destekleme şansını yakalayacak. Toyota Plazalarda düzenlenecek test sürüş günlerine katılıp kaydını yaptıranlar içinden bir şanslı kişi Milli Piyango İdaresi’nin izni ve noter huzurunda yapılacak çekiliş ile Fransa biletini cebine koyacak. Bir kişinin, çift kişilik Fransa seyahati kazanacağı çekilişin sonuçları 2 Aralık 2015 tarihinde açıklanacak.

Image of stadium

Dünyada ilk kez 1968 yılında satışa sunulan ve 8’inci nesli ile hayranlık uyandıran Yeni Hilux, yüksek off-road kapasitesini otomobil tarzı sürüş konforuyla birleştirerek fark yaratıyor. Geçtiğimiz günlerde tüm Toyota Plazalarda satışına başlanan yeni Toyota Hilux’ın üstün özelliklerini yakından görmek ve test sürüşü gerçekleştirmek için 21-22 Kasım tarihlerinde Toyota Plazalar sizleri bekliyor olacak.

 

Yeni Toyota Hilux’tan Rekor Satış 

Yeni Toyota Hilux, konforu, lüks standartları, yenilenen tasarımı, teknolojik özellikleri, yüksek off-road yeteneği ve SUV tarzı mükemmel bir sürüş keyfi sağlıyor. Türkiye’de de satışa sunulduğu ilk ayda 727 adetlik satışıyla, 2009 yılından bu yana 1 ayda en çok satılan pick-up olma başarısını gösteren ve pick-up segmentinin liderliğini de hedefleyen Hilux, 78 bin 750 TL’den başlayan lansman fiyatıyla kullanıcılarını bekliyor.

Yeni Hilux..

Satış performansı ile iddiasını kanıtlayan yeni Toyota Hilux, Ekim ayında en yakın rakibinden yaklaşık iki kat fazla satış gerçekleştirerek, segmentinde yüzde 47’lik pazar payı elde etti.