Yeni Toyota Hilux'un Fiyatı Açıklandı! • Onur Test Sürüşünde!

Toyota’nın adını “efsaneler” arasına yazdıran modeli yeni Toyota Hilux ’ın fiyatı açıklandı. Türkiye genelindeki tüm showroomlarda yerini alan Yeni Toyota Hilux ’ın 4×2 versiyonları 78.750 TL’den, 4×4 versiyonları da 99.750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Dünyada ilk kez 1968 yılında satışa sunulan yeni Toyota Hilux , global pick-up pazarında 16 milyondan fazla satış adetlerine ulaşarak her geçen gün başarısını katlıyor. Avrupa pazarında yüzde 23,5’lupazar payı ile en çok satan pick-up unvanını elinde bulunduruyor. 

Yeni Toyota Hilux (2)

Tamamen yenilenen Toyota Hiluxkonforu, lüks standartları, yenilenen tasarımı, teknolojik özellikleri, yüksek off-road yeteneği ve SUV tarzımükemmel bir sürüş keyfi sağlayarak Türkiye’de de pick-up segmentinin liderliğini hedefliyor.

YENİ MOTOR SEÇENEKLERİ ile PERFORMANSLI BİR SÜRÜŞ

İki motor seçeneği ile showroomlarda yerini alan Yeni Toyota Hilux ’ın Yeni 2.4 D-4D dizel motoru 150 bg güç/400 Nm tork üretirken,  2.8 D-4D dizel motoruise 177 bg güç/450 Nm tork güç üretiyor.

Yeni Toyota Hilux (1)

Yakıt verimliliği yüzde 9 oranında artırılan motorlarla donatılan Yeni Toyota Hilux, dört çeker sürüş özelliğine sahip 2.4 D-4D motorunun 7.3 lt/ 100 km tüketim ortalamasıyla ne kadar verimli olduğunu da kanıtlıyor. 2.4 D-4D motora sahip Hilux, 6 ileri manuel şanzıman ile sunulurken, yeni 2.8 D-4D ise dört tekerlekten çekiş ve yeni 6 ileri Süper ECT (Elektronik kontrollü şanzıman) otomatik vites kutusuyla donatıldı. 

Ayrıca tüm Hilux modellerinde, ECO ve POWER olmak üzere iki farklı sürüş modunda tercih yapılabiliyor.