Volvo, Nissan ve Honda'dan Aralık Ayı Kampanyaları • Onur Test Sürüşünde!

2017 yılının son günlerine yaklaşırken, Aralık ayı kampanyaları kapsamında otomobil üreticileri de yeni modellerde büyük fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda Honda, Volvo ve Nissan markaları, sıfır otomobil almayı düşünen müşterilere sıfır otomobillere cazip fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

Honda’dan yılsonuna özel Civic kampanyası

Honda, Aralık sonuna kadar geçerli olmak üzere başlattığı kampanya ile Civic Sedan sahibi olmak isteyen herkese 20 bin TL’lik kredi kullanımında 12 ay için yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.

Honda, Türkiye’de üretilen Civic Sedan modellerinde yıl sonuna özel yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Aralık ayı sonuna kadar sürecek özel kampanya kapsamında 91 bin 090 TL’den başlayan fiyata sahip Civic Sedan modellerine kredi kullanarak sahip olmak isteyenler, 20 bin TL için 12 aylık vadede yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyor.

Nissan Bayileri 21/12 Tarihinde 21:12’ye Kadar Açık Olacak

Japon otomotiv devi NISSAN, Aralık ayı boyunca müşterilerini iddialı yıl sonu kampanyalarıyla buluşturuyor.

Aralık ayı boyunca alınacak her binek otomobilin Aralık 2017 motorlu taşıtlar vergisini üstlenen Nissan, 4 bin TL’ye varan indirimlerin yanı sıra 40 bin TL’ye sıfır faizli kredi imkanı ile de müşterilerin daha kolay Nissan sahibi olmasını sağlayacak. Ayrıca yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta tüm Nissan yetkili satıcıları saat 21:12’ye kadar hizmet verecek.

Volvo S60 Premium’da Aralık Ayı Kampanyası

Daha fazla donanımı standart olarak sunan Volvo S60 Premium, özel tasarımı ile de dikkat çekici bir otomobil. Volvo bu modeli Aralık ayına özel Premium Paket T3 motor seçeneğiyle cazip fiyatlarla satışa sunuyor.

Üstün güvenlik teknolojileri ve konforlu sürüş özelliklerini bir arada sunan Volvo S60 Premium Paket T3’ün şık tasarımına Aralık ayında çok daha uygun fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Xenon far, gerçek deri koltuklar, elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu, ısıtmalı ön koltuklar,
aksesuar olarak arka kamera ve 8’’ TFT gösterge paneli bulunan Premium Paket T3, S60
Premium’la birlikte 149 bin 900 TL ile otomobil tutkunlarıyla buluşuyor.

S60 Premium ve Premium Paket T3, Volvo yetkili satıcılarında S60’la Aralık ayı kampanyaları kapsamında dinamizmi yakalamak isteyen kullanıcıları bekliyor.