Lassa Yılın En Sağlamları Ödüllerine Arda Turan Damga Vurdu! • Onur Test Sürüşünde!

6 Ağustos akşamı Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen Lassa Yılın En Sağlamları ödül törenine Arda Turan damga vurdu.

Büyüleyici bir atmosferi olan Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen etkinliğe, dünyanın 60’a yakın ülkesine lastik ihraç eden milli lastik üreticimiz Lassa organize ettiği için ben de katıldım.

IMG_6446

Lassa, Sabancı Holding bünyesinde 1974 yılından bu yana, dünyanın en büyük lastik fabrikalarından biriyle Türkiye’de üretim yapan global bir marka.

Global pazarda bir araştırma yapan Lassa, müşterilerinin en çok F.C. Barcelona takımını desteklediğini öğrenmiş.

Hemen ardından F.C. Barcelona takımının önce salon sporları takımlarına isim sponsoru olmuş, ardından F.C. Barcelona futbol takımının da ana sponsoru olmak için imza atmıştı.

F.C. Barcelona takımına sponsor olan Lassa’nın ardından Arda Turan, Barcelona’ya transfer olarak tüm Türkiye’yi gururlandırdı.

image1

Spor Toto Süperlig 2015 sezonu boyunca, sosyal ağlardan “Yılın En Sağlamı”nı taraftarlara soran Lassa, bu gecede “Yılın En Sağlam 11’i” ne ödüllerini verdi.

Galatasaray’dan 5 futbolcunun “Yılın En Sağlam 11’i”nde yer aldığı (bir Galatasaraylı olarak sevinçliyim) törende, Arda Turan, Hakan Ünsal ve Gökhan Töre gibi futbolcular da ödül almak için etkinlikteydi.

IMG_6452

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 5 futbolcusu adına ödül alırken, bir başka milli gururumuz Cüneyt Çakır ve ekibi, Şampiyonlar Ligi maçını başarıyla yönettikleri için ödüllendirildi.

IMG_6444

“Yılın En Sağlam Transferi” ödülünü tabi ki Arda Turan aldı. Çocukluk yıllarında Arda Turan’ın futbol hocalığını yapan isimlerin sahneye gelerek Arda Turan ile buluşması ise duygusal anlara neden oldu. Arda Turan eski hocalarına teşekkür mahiyetinde plaket verdi.

“Yılın En Sağlamları” ödül töreninde Lassa, Arda Turan ile reklam anlaşmasına da imza attı.