Yeni Volkswagen Caravelle: İstanbul Autoshow 2015

Volkswagen, İstanbul Autoshow 2015 basın toplantısında yeni Caravelle modelinin dünya lansmanını gerçekleştirdi.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, VW Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Güven ve VW Ticari Araçlar Uluslararası Satış Direktörü Dr. Jan Michel’in katılımıyla yeni Volkswagen Caravelle ve Caddy modellerinin lansmanları gerçekleştirildi.

yeni-volkswagen-caravelle-1

Dr. Michel: “Volkswagen Ticari Araç markasının satış yaptığı pazarlar arasında Türkiye üçüncü en büyük ülke. Geçtiğimiz günlerde dünya lansmanını yaptığımız Yeni Caddy özelinde Türkiye yüzde 18,7’lik Pazar payıyla tüm dünyada 3’üncü sırada. Yine bugün ilk kez dünyaya tanıtılan Yeni Caravelle modelimiz, Türkiye’de yüzde 52,9’luk pazar payıyla Volkswagen ülkeleri arasında Almanya’dan sonra 2’nci sırada. Bu başarının, iş ortağımız Doğuş Otomotiv’in de desteğiyle, yeni ürünlerimizle daha yukarılara taşınacağından kuşkumuz yok” dedi.

yeni-volkswagen-caravelle-2

Yeni Volkswagen Caravelle modelinin dünya lansmanı da dün gerçekleştirilen Volkswagen basın toplantısı ile İstanbul Autoshow 2015‘de gerçekleştirildi.

Artık daha modern ve teknolojik bir yapıya kavuşan yeni Volkswagen Caravelle, keskin çizgileri ile de büyük beğeni topladı.

yeni-volkswagen-caravelle-3

Fuarda Yeni Caravelle’in Dünya Prömiyerini ve Yeni Caddy’nin de Türkiye Prömiyerini gerçekleştirmenin gururunu ve heyecanını yaşadıklarını belirten Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Güven “Tüm Volkswagen ürün gamında olduğu gibi yeni Caravelle ve yeni Caddy’de yeni Volkswagen DNA’sı başarılı model çizgileriyle kendisini gösteriyor. Tamamen yenilenen modellerimizi dış tasarımında ve iç mekanda geçirdikleri heyecan verici değişimleriyle çok yakında Türk tüketicisiyle tanıştıracağız. Yeni Caravelle’i Haziran ayında, Yeni Caddy’yi Temmuz ayında Türkiye pazarına sunmayı planlıyoruz“ dedi.

yeni-volkswagen-caravelle-4

Volkswagen’in hafif ticarisi Caddy’de yenilendi. 4. jenerasyonu İstanbul Autoshow 2015‘de tanıtılan yeni Volkswagen Caddy, donanımları ve yenilenen iç tasarımı ile oldukça beğenildi. Birkaç ay içerisinde satışa sunulacak yeni Volkswagen Caddy, artık Volkswagen Golf ve Passat ile oldukça benzer iç tasarıma sahip.

Siz yeni Volkswagen Caravelle ve Caddy hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum Yapın!