BMW Motorrad yeni modelleriyle Motobike İstanbul’da yerini alacak • Onur Test Sürüşünde!
BMW Motorrad, 21 – 24 Şubat tarihleri arasında Motobike İstanbul 2019 Motosiklet Fuarı’nda yeni modelleri ile yerini alacak. 2019 motosiklet sezonuna Motobike İstanbul ile giriş yapmaya hazırlanan BMW Motorrad, 2019’un en büyük motosiklet buluşmasında yollarla buluşturacağı 3 yeni modelini görücüye çıkaracak.
En yeni modeller geliyor
BMW Motorrad’ın bu yıl Türkiye’de yollarla buluşturacağı, F 850 GS Adventure, R 1250 GS ve R 1250 Adventure, fuarla birlikte ilk kez motosiklet severlerin karşısına çıkacak. BMW Motorrad’ın 2018 yılının sonlarına doğru satışa sunduğu BMW F 750 GS ve F 850 GS ile birlikte bütün modelleri ve ürünleri fuarda sergilenecek.
Fuara özel fırsatlar
Bu yıl 11’inci kez düzenlenen ve 100 binin üzerinde ziyaretçi hedefleyen Motobike Istanbul’un en iddialı stantlarından birisi olacağı kesin olan BMW Motorrad, her yıl olduğu gibi yine 9’uncu holde motosiklet severlerle buluşacak. Fuara özel olarak 2018 model motosikletler için cazip fiyatlar ve uzatılmış garanti gibi fırsatlar da sunacak olan BMW Motorrad, 2019 model yeni BMW motosikletlerde ise yine fuar dönemine özel indirimler ile +1 yıl uzatılmış garanti ve ilk 1000 km bakımını da hediye edecek. Ayrıca 48 aya varan eşit taksit imkânı veya balon ödemeli 36 ay taksitlendirme seçenekleri gibi cazip satın alma koşulları da fuarla birlikte hizmete girecek.
BMW Rider Butik ve BMW Rider Academy de fuarda yerini alacak
Yeni modellerle birlikte BMW Rider Butik bölümünün de yer alacağı BMW Motorrad standında, motosikletlere uygun aksesuarlar da fuara özel avantajlı fiyatlarla satın alınabilecek. BMW Rider Academy de fuarda BMW Motorrad standındaki yerini alacak. BMW Rider Academy’nin bu yıl gerçekleştireceği tur programlarına ve başlangıç ya da ileri seviye güvenli sürüş eğitimlerine kaydolma imkânı sunulacaktır.